top of page

İşletmeler ürünlerimiz ile

mekanlarına değer katıyor

Kurulduğumuz günden bu yana hizmet verdiğimiz onlarca işletmeye birbirinden farklı ve özgün tasarımlarla dikkat çekici ürünler hazırladık. Tüm Projelerimizde işletmenin ihtiyaçları ve tecrübelerimizi birleştirerek estetik ve fonksiyonel çözümler ürettik.

 

Gıda ve hizmet sektöründe artık sadece lezzetin değil, sunum ve servisin de önemini de benimseyen sektöre her yeni gün farklı ürün ve çözümlerle giderek bu alanda yeni bir trendin oluşmasına da öncülük ettik.

1000 Metrekare kapalı üretim alanımız ve en son teknolojilerin kullanıldığı üretim parkurumuzda, ürünlerimizin tamamı uzman ellerde işlenerek son kullanıcıya teslim edilir. Ürünlerimizin çoğu gıda ile temas halinde olacağından temizliğine özellikle dikkat edilir her ürün fabrikamızdan özel vakumlu ambalajlar ile çıkar.

Kısa sürede sektörün lokomotifi haline gelen Aydece Ahşap tasarım yepyeni ürünler ve inovatif çözümler ile mekanlarınıza değer katmaya devam edecek.

Nasıl yapıyoruz?

ÖZGÜN FİKİR

işletmenize en uygun çözümleri ve ürünleri sizler için önerir planlamasını yaparız. Her işletme bizim için yepyeni bir projedir.

FİYAT OLUŞTURMA

Tekliflerimizden uygun görülen ürünler için fiyatlandırma çalışması yapar  ekonomik çözümler sunarız

FİRMAYA ÖZEL TASARIM

Firmanızın logosuna özel tasarım çalışmalarını hazırlar taslak çalışmaları onayınıza sunarız uygun görülen tasarımlar için üretime geçeriz

ÜRETİM

Sıvı temasından ve darbelerden etkilenmeyen ithal ahşaplar ve son teknoloji lazer kesim cihazlarımız 1000 m2 üretim alanımızda ile hazırlanan tasarımları üretiriz

TESLİMAT

Ön görülen tarihte ürünlerinizi ahşap tozundan temizlenmiş ve ambalajlanmış halde kullanıma hazır durumda teslim ederiz.

ONLINE SATIŞ

Dilerseniz tüm ürünlerimizi online olarak sipariş edebilir, adet fiyat endeksi ile çoklu siparişler için indirim oranlarını inceleyebilirsiniz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Doğa kaynağımız

Onu korumak

Görevimiz

Çevreye ve ekolojiye verilen tahribatın boyutlarının artmasıyla ilk kez “Dünya Çevre ve Kalkınma Komisyonu” tarafından geliştirilen “sürdürülebilirlik” kavramı, bugün birçok şirketin kurumsal stratejisinde önemli rol oynamaktadır. Ekonomik kalkınma ve gelişme fikriyle, gelecek kuşaklara bırakılacak doğal ve kültürel mirası korumaya yönelik bir adım olarak atılan sürdürülebilirlik kavramı, toplumda bireysel değişim yaratmanın yanı sıra iş dünyasının geleceğini de büyük ölçüde şekillendirmiştir.

Türkiye’de sürdürülebilir iş modelini önemseyen firmalar  arasında yer alan Aydece Ahşap , yerel ekonominin gelişimine katkı sağlamakta ve toplumda da sürdürülebilir gelecek algısının yerleşmesi için faaliyet göstermektedir.

Aydece’nin benimsediği sürdürülebilirlik anlayışının temel ilkesi; yenilikçi ürünlerini insan, çevre ve tasarım unsurlarını gözeterek hayata geçirme tutkusuna dayanmaktadır. Üretimde uygulanan “Entegre Yönetim Sistemi Politikası” çerçevesinde çevre ve insan sağlığını riske etmeyecek hammadde kullanımını, atıkları azaltmayı ve geri dönüşüm oranını arttırmayı kendine ilke edinmiştir. Çevre dostu altyapısı ve sürdürülebilir çevre politikalarıyla Aydece dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir.

bottom of page